NELC Друзі  

  Біблія каже Луки 21:19
Терпеливістю вашою душі свої ви здобудете.
  Фрази СИЛА NELC
Сильний той, хто будує слабших.
 
 

  :: Меню
  » головна сторінка
  » новини
  » статті
  » фрази
  » вірю
  » я проти
  » переконання
  » хобі
  » фотоальбом
  » координати
  » гостьова книга
  » про NELC

  :: Друзі
Сайт мiста Нововолинськ
Волинський чат
 Володимир-Волинський портал
PAGE OF CHURCH ::PHILADELPHIA:: Сторінка церкви::ФІЛАДЕЛЬФІЯ::

  :: Рекомендую
Персональний сайт Віктора Ющенка. 'Моя Україна'

 Український хостинг


Коротко про NELC :)
Спочатку саме головне - май нейм із NELC.
Народився 22 червня 1982 року в місті Нововолинську, що у Волинській області, близько 20 - 15 кілометрів від східної границі Польщі. Виріс у Жовтневому - район цього міста. Навчався 11 років у місцевій 9 школі. Після шкільного навчання приїхав у Київ для здобуття вищої освіти. На даний час працюю і разом займаюсь веб дизайном, і всім чим цікаво і корисно.
Бажаю поділитися особливостями власника цієї сторінки, що Ви зараз читаєте. Перші слова, речення, як і кожна людина із старту свого життєвого шляху - дитинства. Спочатку запам'яталися роки дитячого садка, навіть там я відрізнявся від інших (так, як і кожна особистість є унікальною, моя учась не виняткова) - був страшенним власником, навіть сказати надзвичайним; і крім того для мене не існували авторитети, як такі. Не раз приходилося захищатися і мстити, зараз згадую із іронічною посмішкою той час і себе, що поробиш, був таким :-(.
Прийшла пора - і в одній із Нововолинських шкіл з'явився новий учень. В нього почалися формуватися власні судження про ті, чи інші речі, які часто не збігалися не тільки із думками вчителів, а навіть рідних батьків перевіряв - все самостійно і педантично - чи правду вони кажуть, практично все брав на сумнів. Вперше там почав отримувати ім'я "біла ворона", як той у кого вистачало неординарних думок і сміливості їх відстоювати. Як і в садочку не існувало авторитетів, практично був сам по собі - було "начхати" на думку відмінників і їхньої приязні чи неприязні до мене - змушені були рахуватися, так як частенько сам допомагав, але не зазнавався від цього. Інколи приходив із синяками - результат впертості і свободолюбства, прагнення бути у всьому незалежним, бійки для мене були крайнощі, яких уникав, насилля для мене стало чимось бридким і неприйнятним, але я аж ніяк не був пацифістом, приходилось застосовувати кулаки.
Терпів і не зважав насмішки старшокласників, для мене спеціально було придумане прізвисько "Архімед", так як мав зацікавлення на той час не доступного для них навчального рівня, мої інтереси були надто не подібні, аж надто відрізнялися від моїх однокласників і старших. Мав успіхи у вивченні таких наук, як фізика, хімія, біологія, географія, історія, пізніше правознавство. З часом познайомився із наймудріших книг БІБЛІЄЮ, яка стала для мене фундаментом моїх моральних принципів і преконань. Я знайшов багато відповідей, котрі знайти науковим шляхом навряд чи можливо, які треба приймати вірою, так, саме нею. Отримав відповіді на відвічні питання людини. З часом, мої погляди лише зміцнюються, починаю втрачати такі речі, як байдужість, лінь, пихатість, гордість і інші, а почав набувати кращих гідних людської особистості. Я не бажаю думати, що чогось досягнув, не буду казати, що стою, а краще намагаюсь досягати і намагаюсь вставати після падіння і бігти в перед.
Волію бути тим, ХТО НАМАГАЄТЬСЯ мінятися у своєму житті на краще..

10.07.2006